GENERÁLNÍ SPONZOR
KOVOBEL, výrobní družstvo Domažlice
PARTNER
Plzeňský kraj - nejlepší místo pro život
SPONZOŘI
AUTHOR představuje již více než 20 let českou značku3F VISION - Inteligent sport eyewearWTB - Ranger - Half trail. Half adventure.
Dvorní FOTOGRAF
PAVEL KŘIKAVA - FOTOGRAFIE - ON-LINE galerie
PAL CUP 2018
- Nejbližší závody
PAL CUP 2018
- Odjeté závody
Město Touškov<br>VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVAMěsto Touškov
VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVA
1. dubna 2018
Kemp Ejpovice<br>GOLF OPEN BIKE RACE - ČasovkaKemp Ejpovice
GOLF OPEN BIKE RACE - Časovka
8. dubna 2018
Rakovník<br>LOKO MTB cupRakovník
LOKO MTB cup
12. května 2018
Domažlice<br>VELKÁ CENA DOMAŽLIC MTBDomažlice
VELKÁ CENA DOMAŽLIC MTB
20. května 2018
Plzeň - Homolka<br>VELKÁ CENA PLZNĚ<br>Mistrovství PLKPlzeň - Homolka
VELKÁ CENA PLZNĚ
Mistrovství PLK
9. června 2018
Stupno<br>HORSKÁ KOLA STUPNOStupno
HORSKÁ KOLA STUPNO
19. srpna 2018
Újezd u Svatého Kříže<br>BEROUNKA TRAILSÚjezd u Svatého Kříže
BEROUNKA TRAILS
8. září 2018
Pec<br>MTB ČERCHOV - Hromadný závod do vrchuPec
MTB ČERCHOV - Hromadný závod do vrchu
30. září 2018
MISTŘI PLZEŇSKÉHO KRAJE
2018
U7m - kluci 2012 a mladšíHEJZEK Ondřej
MS BIKE ACADEMY racing
U7ž - holky 2012 a mladšíHORNOVÁ Františka
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
U9m - žáci 2010-2011JOGL Denis
CK LOKO Rakovník
U9ž - žákyně 2010-2011KRALOVA Eliska
AC Sparta Praha Junior cycling
U11m - žáci 2008-2009KUBĚNA Daniel
AC SPARTA PRAHA CYCLING
U11ž - žákyně 2008-2009GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
U13m - žáci 2006-2007ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
U13ž - žákyně 2006-2007KROUPOVÁ Zuzana
AC SPARTA PRAHA CYCLING
U15m - žáci 2004-2005SAMEC Filip
IVAR CZ AUTHOR TEAM
U15ž - žákyně 2004-2005SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
U17m - kadeti 2002-2003KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY racing
U19m - junioři 2000-2001VRBA Aleš
COPR TJ PŘEŠTICE
Ž15 - ženy 1989-2003HOLUBOVÁ Adéla
kola-bbm.cz
Ž30 - ženy 1988 a staršíRYBÁŘOVÁ Martina
CK LOKO Rakovník
M19 - muži 1989-1999VOPAT Milan
GHOST Team
M30 - muži 1979-1988PITEL Lukáš
BIG SHOCK TEAM z. s.
M40 - muži 1969-1978STEHLÍK Petr
RAJEC ALLIVICTUS
M50 - muži 1968 a staršíKADLEC Jan
ROTOR BIKE
2017
U7m - kluci 2011 a mladšíRYBÁŘ Kryštof
CK LOKO RAKOVNÍK
U7ž - holky 2011 a mladšíVÍTKOVÁ Nela
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
U9m - žáci 2009-2010KUČVA Tomáš
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
U9ž - žákyně 2009-2010KRALOVA Eliska
AUTHOR TEAM STUPNO
U11m - žáci 2007-2008KUBĚNA Daniel
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
U11ž - žákyně 2007-2008GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
U13m - žáci 2005-2006DRAGOUN Václav
COPR TJ PŘEŠTICE
U13ž - žákyně 2005-2006KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO RAKOVNÍK
U15m - žáci 2003-2004FIALA Matyáš
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR
U15ž - žákyně 2003-2004SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
U18m - junioři 2000-2002BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
Ž15 - ženy 1983-2002HOLUBOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
Ž35 - ženy 1982 a starší
M18 - muži 1988-1999KODL Pavel
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ
M30 - muži 1978-1987MORGENSTEIN Libor
TACHOV
M40 - veteráni 1968-1977DOBRÝ Robert
CK LOKO RAKOVNÍK
M50 - veteráni 1967 a staršíKŘIKAVA Pavel
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
2016
U7m - kluci 2010 a mladšíJOGL Denis
CK LOKO RAKOVNÍK
U7ž - holky 2010 a mladšíKRÁLOVÁ Eliška
AUTHOR TEAM STUPNO
U9m - žáci 2008-2009KUBĚNA Daniel
COPR PŘEŠTICE
U9ž - žákyně 2008-2009GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
U11m - žáci 2006-2007BRABEC Šimon
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
U11ž - žákyně 2006-2007KROUPOVÁ Zuzana
COPR PŘEŠTICE
U13m - žáci 2004-2005FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
U13ž - žákyně 2004-2005SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
U15m - žáci 2002-2003FIALA Matyáš
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
U15ž - žákyně 2002-2003HOLUBOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
U18m - junioři 1999-2001BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
Ž15 - ženy 1982-2001RICHTEROVÁ Jana
MS BIKE ACADEMY RACING
Ž35 - ženy 1981 a staršíHRABOVÁ Lucie
JIKO ČÁCHA SUŠICE
M18 - muži 1987-1998STOŠEK Viktor
MS BIKE ACADEMY RACING
M30 - muži 1977-1986SPĚŠNÝ Milan
MS BIKE ACADEMY RACING
M40 - veteráni 1967-1976DOBRÝ Robert
CK LOKO RAKOVNÍK
M50 - veteráni 1966 a staršíHOUDEK Vratislav
2V BIKERS BLOVICE
2015
miniděti 2011 a později narozené (4 roky a mladší)ČMOLÍK Matyáš
KOZOLUPY
kluci 2009-2010 (5-6 let)VAŠINA Timotej
CRAFT AUTHOR BIKE TEAM
holky 2009-2010 (5-6 let)KROUPOVÁ Jolana
COPR PŘEŠTICE
žáci nábor 2007-2008 (7-8 let)KERL Sebastian
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nábor 2007-2008 (7-8 let)GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
žáci nejmladší 2005-2006 (9-10 let)GROH Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nejmladší 2005-2006 (9-10 let)KROUPOVÁ Zuzana
COPR PŘEŠTICE
žáci mladší 2003-2004 (11-12 let)FIALA Matyáš
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
žákyně mladší 2003-2004 (11-12 let)SPĚŠNÁ Simona
KOLA-BBM.CZ
žáci starší 2001-2002 (13-14 let)ŠTYCH Jan
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
žákyně starší 2001-2002 (13-14 let)MIŠOŇOVÁ Magdalena
SOKOL VELTĚŽ
kadeti 1999-2000 (15-16 let)BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
ženy 2000 a starší (15 let a starší)LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
junioři 1997-1998 (17-18 let)FIALA Josef
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
muži A 1996-1986 (19-29 let)SVOBODA Jiří
ČS SPECIALIZED
muži B 1985-1976 (30-39 let)SPĚŠNÝ Milan
KOLA-BBM.CZ
veteráni A 1975-1966 (40-49 let)KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
veteráni B 1965 a starší (50 let a starší)HOUDEK Vratislav
2V BIKERS BLOVICE
2014
kluci 2008 a později narození (6 let a mladší)ICHA David
CK LOKO RAKOVNÍK
holky 2008 a později narozené (6 let a mladší)GROHOVA Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
žáci nábor 2006-2007 (7-8 let)KERL Sebastian
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nábor 2006-2007 (7-8 let)KROUPOVÁ Zuzana
COPR PŘEŠTICE
žáci nejmladší 2004-2005 (9-10 let)KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nejmladší 2004-2005 (9-10 let)SPĚŠNÁ Simona
KOLA-BBM.CZ
žáci mladší 2002-2003 (11-12 let)ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně mladší 2002-2003 (11-12 let)BURLOVÁ Kristýna
AUTHOR TEAM STUPNO
žáci starší 2000-2001 (13-14 let)BITTNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně starší 2000-2001 (13-14 let)POLÁKOVÁ Karolína
TEAM BIKE BŘEZOVÁ
kadeti 1998-1999 (15-16 let)FIALA Josef
CYKLOSPORT PITSTOP.CZ
ženy 1999 a starší (15 let a starší)LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
junioři 1996-1997 (17-18 let)KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
muži A 1995-1985 (19-29 let)PAUR Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
muži B 1984-1975 (30-39 let)EBERL Filip
REMERX MERIDA TEAM KOLÍN
veteráni A 1974-1965 (40-49 let)DOBRÝ Robert
CK LOKO RAKOVNÍK
veteráni B 1964 a starší (50 let a starší)HOUDEK Vratislav
2V BIKERS / BLOVICE
2013
kluci 2007 a později narození (6 let a mladší)KERL Sebastian
AUTHOR TEAM STUPNO
holky 2007 a později narozené (6 let a mladší)GROHOVÁ Lucie
KAREZ
žáci nábor 2005-2006 (7-8 let)GROH Daniel
KAREZ
žákyně nábor 2005-2006 (7-8 let)KOTLÍKOVÁ Adéla
BIKE3000 JUNIOR TEAM
žáci nejmladší 2003-2004 (9-10 let)FIALA Matyáš
CYKLOSPORT PIT-STOP.CZ
žákyně nejmladší 2003-2004 (9-10 let)HEJHALOVÁ Dagmar
BIKESTORE.CZ MTB TEAM
žáci mladší 2001-2002 (11-12 let)MAREK Oskar
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
žákyně mladší 2001-2002 (11-12 let)NOVÁKOVÁ Barbora
SK BRNO
žáci starší 1999-2000 (13-14 let)JIROUŠ Samuel
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED J
žákyně starší 1999-2000 (13-14 let)SÁSKOVÁ Tereza
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
kadeti 1997-1998 (15-16 let)OUDA Matěj
AUTHOR TEAM STUPNO
kadetky 1997-1998 (15-16 let)LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
junioři 1995-1996 (17-18 let)KOBES Lukáš
VELOSPORT DOMAŽLICE
ženy 1996 a starší (15 let a starší)PIRZKALLOVÁ Zuzana
KONA CYCLING POINT
muži A 1994-1984 (19-29 let)PAUR Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
muži B 1983-1974 (30-39 let)SPĚŠNÝ Milan
KOLA-BBM.CZ
veteráni A 1973-1964 (40-49 let)KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
veteráni B 1963 a starší (50 let a starší)MANDAUS Jiří
ROTORBIKE PLZEŇ
2012
kluci 2006 a později narození (6 let a mladší)TUHÁČEK Pavel
LYKO PRACHATICE
holky 2006 a později narozené (6 let a mladší)KROUPOVÁ Zuzana
PŘEŠTICE
žáci nábor 2004-2005 (7-8 let)ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM SUPNO
žákyně nábor 2004-2005 (7-8 let)KOLÁŘOVÁ Justýna
ALPINE PRO MTB TEAM
žáci nejmladší 2002-2003 (9-10 let)ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM ST
žákyně nejmladší 2002-2003 (9-10 let)NOVÁKOVÁ Barbora
žáci mladší 2000-2001 (11-12 let)PEŠŤÁK Martin
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně mladší 2000-2001 (11-12 let)SÁSKOVÁ Tereza
ČS MTB JUNIOR
žáci starší 1998-1999 (13-14 let)KALIVODA Tomáš
SKI KLUB ŠUMAVA
žákyně starší 1998-1999 (13-14 let)LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
kadeti 1996-1997 (15-16 let)RAJCHART Jan
AUTHOR TEAM STUPNO
kadetky 1996-1997 (15-16 let)BŘEZINOVÁ Daniela
REMEX MERIDA TEAM KOLÍN
junioři 1994-1995 (17-18 let)RYBA Jan
AUTHOR TEAM STUPNO
ženy 1995 a starší (15 let a starší)ZATLOUKALOVÁ Lída
BICYCLE CAFE
muži A 1993-1983 (19-29 let)CINK Ondřej
MERDIDA BIKE TEAM
muži B 1982-1973 (30-39 let)DOBRÝ Petr
BICYCLE CAFE
veteráni A 1972-1963 (40-49 let)KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
veteráni B 1962 a starší (50 let a starší)MANDAUS Jiří
ROTOR BIKE PLZEŇ
2011
kluci 2005 a později narození (6 let a mladší)BERAN Lukáš
CK SPORT BERAN CHRÁST
holky 2005 a později narozené (6 let a mladší)KALČÍKOVÁ Barbora
INTERNETOVESTRANKY.COM
žáci nábor 2003-2004 (7-8 let)ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nábor 2003-2004 (7-8 let)HEJHALOVÁ Dagmar
BIKESTORE.CZ MTB TEAM
žáci nejmladší 2001-2002 (9-10 let)SVÍTIL Michal
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nejmladší 2001-2002 (9-10 let)POLÁKOVÁ Karolína
TEAM BIKE BŘEZOVÁ
žáci mladší 1999-2000 (11-12 let)ZADÁK David
CYKLOTEAM OSTROV
žákyně mladší 1999-2000 (11-12 let)POLÁKOVÁ Karolína
TEAM BIKE BŘEZOVÁ
žáci starší 1997-1998 (13-14 let)OUDA Matěj
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně starší 1997-1998 (13-14 let)LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
kadeti 1995-1996 (15-16 let)RAJCHART Jan
AUTHOR TEAM STUPNO
kadetky 1995-1996 (15-16 let)VALIŠOVÁ Tereza
AUTHOR TEAM STUPNO
junioři 1993-1994 (17-18 let)SVOBODA Jiří
ČESKÁ SPOŘITELNA
ženy 1994 a starší (17 let a starší)FIALOVÁ Dana
PROFI SPORT CHEB
muži A 1992-1982 (19-29 let)RAJCHART Josef
muži B 1981-1972 (30-39 let)SPĚŠNÝ Milan
S&H SUPERIOR MTB TEAM
veteráni A 1971-1962 (40-49 let)KOBES Miroslav
VELOSPORT DOMAŽLICE
veteráni B 1961 a starší (50 let a starší)ROUS Tomáš
ROTOR BIKE PLZEŇ
2010
kluci 2004 a dříve narození (6 let a mladší)ZUNA Štěpán
PLZEŇ DOUBRAVKA
holky 2004 a dříve narození (6 let a mladší)KOLÁŘOVÁ Justýna
žáci nábor 2002-2003 (7-8 let)ZUNA Ondřej
PLZEŇ DOUBRAVKA
žákyně nábor 2002-2003 (7-8 let)BLECHOVÁ Lucie
MLADÁ BOLESLAV
žáci nejmladší 2000-2001 (9-10 let)PEŠŤÁK Martin
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nejmladší 2000-2001 (9-10 let)VAICOVÁ Markéta
AUTHOR TEAM STUPNO
žáci mladší 1998-1999 (11-12 let)MOSINGER Petr
CK WINDOORS PŘÍBRAM
žákyně mladší 1998-1999 (11-12 let)VAICOVÁ Markéta
AUTHOR TEAM STUPNO
žáci starší 1996-1997 (13-14 let)RAJCHART Jan
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně starší 1996-1997 (13-14 let)LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
kadeti 1994-1995 (15-16 let)POMEZNÝ Lukáš
ČESKÁ SPOŘITELNA SPECIALIZED
kadetky 1994-1995 (15-16 let)VALIŠOVÁ Tereza
AUTHOR TEAM STUPNO
junioři 1992-1993 (17-18 let)LUKEŠ Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
ženy 1993 a starší (17 let a starší)JEŽKOVÁ Hana
HNÍZDIL TEAM
muži A 1991-1981 (19-29 let)BOUDNÝ Pavel
ČS SPECIALIZED TEAM
muži B 1980-1971 (30-39 let)DOBRÝ Petr
RAMALA
veteráni A 1970-1961 (40-49 let)KOBES Miroslav
VELOCLUB KOLÍN
veteráni B 1960 a starší (50 let a starší)ROUS Tomáš
CYKLOSERVEX CHOTĚŠOV