GENERÁLNÍ SPONZOR
KOVOBEL, výrobní družstvo Domažlice
PARTNER
Plzeňský kraj - nejlepší místo pro život
SPONZOŘI
AUTHOR představuje již více než 20 let českou značku3F VISION - Inteligent sport eyewearWTB - Ranger - Half trail. Half adventure.
Dvorní FOTOGRAF
PAVEL KŘIKAVA - FOTOGRAFIE - ON-LINE galerie
PAL CUP 2018
- Nejbližší závody
PAL CUP 2018
- Odjeté závody
Město Touškov<br>VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVAMěsto Touškov
VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVA
1. dubna 2018
Kemp Ejpovice<br>GOLF OPEN BIKE RACE - ČasovkaKemp Ejpovice
GOLF OPEN BIKE RACE - Časovka
8. dubna 2018
Rakovník<br>LOKO MTB cupRakovník
LOKO MTB cup
12. května 2018
Domažlice<br>VELKÁ CENA DOMAŽLIC MTBDomažlice
VELKÁ CENA DOMAŽLIC MTB
20. května 2018
Plzeň - Homolka<br>VELKÁ CENA PLZNĚ<br>Mistrovství PLKPlzeň - Homolka
VELKÁ CENA PLZNĚ
Mistrovství PLK
9. června 2018
Stupno<br>HORSKÁ KOLA STUPNOStupno
HORSKÁ KOLA STUPNO
19. srpna 2018
Újezd u Svatého Kříže<br>BEROUNKA TRAILSÚjezd u Svatého Kříže
BEROUNKA TRAILS
8. září 2018
Pec<br>MTB ČERCHOV - Hromadný závod do vrchuPec
MTB ČERCHOV - Hromadný závod do vrchu
30. září 2018
PAL CUP CHAMPIONS
2018
U7m - kluci 2012 a mladšíHEJZEK Ondřej
MS BIKE ACADEMY racing
U7ž - holky 2012 a mladšíHORNOVÁ Františka
AC SPARTA PRAHA CYCLING
U9m - žáci 2010-2011JOGL Denis
CK LOKO Rakovník
U9ž - žákyně 2010-2011KRALOVA Eliska
AC Sparta Praha Junior cycling
U11m - žáci 2008-2009KUBĚNA Daniel
AC SPARTA PRAHA Cycling
U11ž - žákyně 2008-2009GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
U13m - žáci 2006-2007ZEMAN Petr
Bike club Město Touškov
U13ž - žákyně 2006-2007KROUPOVÁ Zuzana
AC Sparta Praha cycling
U15m - žáci 2004-2005FRÜHAUF Jan
CYKLOSPORT PITSTOP.CZ
U15ž - žákyně 2004-2005SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY racing
U17m - kadeti 2002-2003KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY racing
U19m - junioři 2000-2001VRBA Aleš
COPR TJ PŘEŠTICE
Ž15 - ženy 1989-2003VAVERKOVÁ Kateřina
COPR TJ PŘEŠTICE
Ž30 - ženy 1988 a staršíRYBÁŘOVÁ Martina
CK LOKO Rakovník
M19 - muži 1989-1999MARKVART Vladislav
MS Bike Academy Racing
M30 - muži 1979-1988MORGENSTEIN Libor
Tachov
M40 - muži 1969-1978STEHLÍK Petr
RAJEC TREK
M50 - muži 1968 a staršíKŘIKAVA Pavel
kola-bbm.cz
2017
U7m - kluci 2011 a mladší (6 let a mladší)RYBÁŘ Kryštof
CK LOKO Rakovník
U7ž - holky 2011 a mladší (6 let a mladší)VÍTKOVÁ Nela
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
U9m - žáci 2009-2010 (7-8 let)KUČVA Tomáš
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
U9ž - žákyně 2009-2010 (7-8 let)KROUPOVÁ Jolana
AC SPARTA PRAHA-CYCLING
U11m - žáci 2007-2008 (9-10 let)BRABEC Šimon
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
U11ž - žákyně 2007-2008 (9-10 let)GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
U13m - žáci 2005-2006 (11-12 let)GROH Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
U13ž - žákyně 2005-2006 (11-12 let)KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
U15m - žáci 2003-2004 (13-14 let)FRÜHAUF Jan
Cyklosport- Pitstop.cz
U15ž - žákyně 2003-2004 (13-14 let)SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY racing
U18m - junioři 2000-2002 (15-17 let)VOLF Michal
COPR TJ PŘEŠTICE
Ž15 - ženy 1983-2002 (15-34 let)RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ PŘEŠTICE
Ž35 - ženy 1982 a starší (35 let a starší)KERL Iva
AUTHOR TEAM STUPNO
M18 - muži 1988-1999 (18-29 let)KODL Pavel
CK Team Bike Březová
M30 - muži 1978-1987 (30-39 let)PAKANDL Ladislav
Kola Pakandl
M40 - veteráni 1968-1977 (40-49 let)DOBRÝ Robert
CK LOKO Rakovník
M50 - veteráni 1967 a starší (50 let a starší)KŘIKAVA Pavel
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
BECKER CUP
2016
U7m - kluci 2010 a mladšíJOGL Denis
CK LOKO RAKOVNÍK
U7ž - holky 2010 a mladšíKRÁLOVÁ Eliška
AUTHOR TEAM STUPNO
U9m - žáci 2008-2009KUBĚNA Daniel
COPR PŘEŠTICE
U9ž - žákyně 2008-2009GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
U11m - žáci 2006-2007ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
U11ž - žákyně 2006-2007KROUPOVÁ Zuzana
COPR PŘEŠTICE
U13m - žáci 2004-2005KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
U13ž - žákyně 2004-2005SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
U15m - žáci 2002-2003KRULA Štěpán
MS BIKE ACADEMY RACING
U15ž - žákyně 2002-2003SOUSTRUŽNÍKOVÁ Nikol
MS BIKE ACADEMY RACING
U18m - junioři 1999-2001PEŠŤÁK Martin
MS BIKE ACADEMY RACING
Ž15 - ženy 1982-2001RICHTEROVÁ Jana
MS BIKE ACADEMY RACING
Ž35 - ženy 1981 a staršíHRABOVÁ Lucie
JIKO ČÁCHA SUŠICE
M18 - muži 1987-1998BENEŠ Jan
MS BIKE ACADEMY RACING
M30 - muži 1977-1986PAKANDL Ladislav
KOLA PAKANDL
M40 - veteráni 1967-1976DOBRÝ Robert
CK LOKO RAKOVNÍK
M50 - veteráni 1966 a staršíHOUDEK Vratislav
2V BIKERS BLOVICE
2015
miniděti 2011 a později narozené (4 roky a mladší)ČMOLÍK Matyáš
KOZOLUPY
kluci 2009-2010 (5-6 let)OPÁLKO Matyáš
COPR PŘEŠTICE
holky 2009-2010 (5-6 let)KROUPOVÁ Jolana
COPR PŘEŠTICE
žáci nábor 2007-2008 (7-8 let)KERL Sebastian
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nábor 2007-2008 (7-8 let)GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
žáci nejmladší 2005-2006 (9-10 let)KROC Vladimír
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nejmladší 2005-2006 (9-10 let)HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
žáci mladší 2003-2004 (11-12 let)ŠINDELÁŘ Jan
CRAFT AUTHOR BIKE TEAM
žákyně mladší 2003-2004 (11-12 let)MUNDLOVÁ Anna
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
žáci starší 2001-2002 (13-14 let)MATĚJKA Ondřej
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
žákyně starší 2001-2002 (13-14 let)HOLUBOVÁ Adéla
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
kadeti 1999-2000 (15-16 let)TYRPEKL Karel
PROFI SPORT CHEB
ženy 2000 a starší (15 let a starší)KERL Iva
AUTHOR TEAM STUPNO
junioři 1997-1998 (17-18 let)POSPÍŠIL Lukáš
REDPOINT ELEVEN TEAM
muži A 1996-1986 (19-29 let)BENEŠ Jan
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
muži B 1985-1976 (30-39 let)PAKANDL Ladislav
PRODEJ KOL PAKANDL
veteráni A 1975-1966 (40-49 let)SVATOŠ Pavel
AUTHOR TEAM STUPNO
veteráni B 1965 a starší (50 let a starší)HOUDEK Vratislav
2V BIKERS BLOVICE
2014
kluci 2008 a později narození (6 let a mladší)ICHA David
CK LOKO RAKOVNÍK
holky 2008 a později narozené (6 let a mladší)GROHOVA Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
žáci nábor 2006-2007 (7-8 let)KERL Sebastian
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nábor 2006-2007 (7-8 let)KROUPOVÁ Zuzana
COPR PŘEŠTICE
žáci nejmladší 2004-2005 (9-10 let)ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nejmladší 2004-2005 (9-10 let)SPĚŠNÁ Simona
KOLA-BBM.CZ
žáci mladší 2002-2003 (11-12 let)ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně mladší 2002-2003 (11-12 let)BURLOVÁ Kristýna
AUTHOR TEAM STUPNO
žáci starší 2000-2001 (13-14 let)BAUER Štěpán
CYKLOSPORT PITSTOP.CZ
žákyně starší 2000-2001 (13-14 let)KLOUČKOVÁ Sára
AŠŠTÍ BAJKEŘI
kadeti 1998-1999 (15-16 let)FIALA Josef
CYKLOSPORT PITSTOP.CZ
ženy 1999 a starší (15 let a starší)MUNDLOVÁ Tereza
CYKLOSPORT PIT-STOP.CZ
junioři 1996-1997 (17-18 let)JIRÁNEK Lukáš
SKI KLUB ŠUMAVA
muži A 1995-1985 (19-29 let)PAUR Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
muži B 1984-1975 (30-39 let)PAKANDL Ladislav
PRODEJ KOL PAKANDL
veteráni A 1974-1965 (40-49 let)TEMNIAK Jiří
ROTOR BIKE PLZEŇ
veteráni B 1964 a starší (50 let a starší)HOUDEK Vratislav
2V BIKERS BLOVICE
2013
kluci 2007 a později narození (6 let a mladší)KERL Sebastian
AUTHOR TEAM STUPNO
holky 2007 a později narozené (6 let a mladší)GROHOVÁ Lucie
KAŘEZ
žáci nábor 2005-2006 (7-8 let)KOBR Richard
RRKOBR
žákyně nábor 2005-2006 (7-8 let)KOTLÍKOVÁ Adéla
BIKE3000 JUNIOR TEAM
žáci nejmladší 2003-2004 (9-10 let)FIALA Matyáš
CYKLOSPORT PITSTOP.CZ
žákyně nejmladší 2003-2004 (9-10 let)MUNDLOVÁ Anna
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
žáci mladší 2001-2002 (11-12 let)ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně mladší 2001-2002 (11-12 let)POLÁKOVÁ Karolína
TEAM BIKE BŘEZOVÁ
žáci starší 1999-2000 (13-14 let)SKOŘEPA Josef Vincenc
CYKLOSPORT PITSTOP.CZ KLATOVY
žákyně starší 1999-2000 (13-14 let)VAICOVÁ Markéta
AUTHOR TEAM STUPNO
kadeti 1997-1998 (15-16 let)FIALA Josef
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
kadetky 1997-1998 (15-16 let)MUNDLOVÁ Tereza
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
junioři 1995-1996 (17-18 let)HAUSNER Daniel
AUTHOR TEAM STUPNO
ženy 1996 a starší (15 let a starší)BŘEZINOVÁ Daniela
REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN
muži A 1994-1984 (19-29 let)LUKEŠ Daniel
REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN
muži B 1983-1974 (30-39 let)BRETŠNAJDR Jiří
SOKOL HORNÍ BŘÍZA
veteráni A 1973-1964 (40-49 let)FIALA Josef
CYKLOSPORT PIT-STOP KLATOVY
veteráni B 1963 a starší (50 let a starší)MRŇÁK Karel
KLATOVY
2012
kluci 2006 a později narození (6 let a mladší)TUHÁČEK Pavel
LYKO PRACHATICE
holky 2006 a později narozené (6 let a mladší)BURLOVÁ Tereza
COPR PŘEŠTICE
žáci nábor 2004-2005 (7-8 let)ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nábor 2004-2005 (7-8 let)VIKTOROVÁ Nela
LYKO PRACHATICE
žáci nejmladší 2002-2003 (9-10 let)ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nejmladší 2002-2003 (9-10 let)KADLECOVÁ Zuzana
KLADNO
žáci mladší 2000-2001 (11-12 let)SVÍTIL Robert
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně mladší 2000-2001 (11-12 let)MARTINKOVÁ Adéla
SK VELO PRAHA
žáci starší 1998-1999 (13-14 let)KALIVODA Tomáš
SKI KLUB ŠUMAVA
žákyně starší 1998-1999 (13-14 let)MUNDLOVÁ Tereza
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
kadeti 1996-1997 (15-16 let)KOSNAR Václav
CYKLOSPORT - PITSTOP.CZ
kadetky 1996-1997 (15-16 let)BŘEZINOVÁ Daniela
REMEX MERIDA TEAM KOLÍN
junioři 1994-1995 (17-18 let)BARTŮNĚK Jan
CYKLOSERVEX CHOTĚŠOV
ženy 1995 a starší (15 let a starší)HRADECKÁ Ľubica
VŠERUBY
muži A 1993-1983 (19-29 let)ŠUBRT František
VELOSPORT DOMAŽLICE
muži B 1982-1973 (30-39 let)STEHLÍK Petr
BI ESSE
veteráni A 1972-1963 (40-49 let)MOUCHA Martin
MTB NEŽICHOV
veteráni B 1962 a starší (50 let a starší)MANDAUS Jiří
ROTOR BIKE PLZEŇ
2011
kluci 2005 a později narození (6 let a mladší)BERAN Lukáš
CK SPORT BERAN CHRÁST
holky 2005 a později narozené (6 let a mladší)KOTLÍKOVÁ Adéla
RAMALA RAKOVNÍK
žáci nábor 2003-2004 (7-8 let)ZUNA Štěpán
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nábor 2003-2004 (7-8 let)ŠPIČKOVÁ Adéla
BIKESTORE.CZ MTB TEAM
žáci nejmladší 2001-2002 (9-10 let)ZUNA Ondřej
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nejmladší 2001-2002 (9-10 let)POLÁKOVÁ Karolína
TEAM BIKE BŘEZOVÁ
žáci mladší 1999-2000 (11-12 let)PEŠŤÁK Martin
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně mladší 1999-2000 (11-12 let)POLÁKOVÁ Karolína
TEAM BIKE BŘEZOVÁ
žáci starší 1997-1998 (13-14 let)OUDA Matěj
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně starší 1997-1998 (13-14 let)VOPATOVÁ Kateřina
LOKOMOTIVA RAKOVNÍK
kadeti 1995-1996 (15-16 let)KADLEC Lukáš
AUTHOR TEAM STUPNO
kadetky 1995-1996 (15-16 let)VALIŠOVÁ Tereza
AUTHOR TEAM STUPNO
junioři 1993-1994 (17-18 let)NOVOTNÝ Tomáš
JTRN HOLOUBKOV
ženy 1994 a starší (17 let a starší)SPĚŠNÁ Radka
BIKESPORT PLZEŇ
muži A 1992-1982 (19-29 let)LEXA Lukáš
MTB NEŽICHOV
muži B 1981-1972 (30-39 let)STEHLÍK Petr
BIESSE PLZEŇ
veteráni A 1971-1962 (40-49 let)KADLEC Jan
ROTORBIKE PLZEŇ
veteráni B 1961 a starší (50 let a starší)MANDAUS Jiří
ROTORBIKE PLZEŇ
2010
kluci 2004 a dříve narození (6 let a mladší)ZUNA Štěpán
PLZEŇ DOUBRAVKA
holky 2004 a dříve narození (6 let a mladší)SPĚŠNÁ Simona
S&H SUPERIOR PLZEŇ
žáci nábor 2002-2003 (7-8 let)ZUNA Ondřej
PLZEŇ DOUBRAVKA
žákyně nábor 2002-2003 (7-8 let)CIBULKOVÁ Tereza
AUTHOR TEAM STUPNO
žáci nejmladší 2000-2001 (9-10 let)PĚŠŤÁK Martin
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně nejmladší 2000-2001 (9-10 let)VAICOVÁ Markéta
AUTHOR TEAM STUPNO
žáci mladší 1998-1999 (11-12 let)MUZIKÁŘ Vít
HEŘMANOVA HUŤ
žákyně mladší 1998-1999 (11-12 let)POLÁKOVÁ Karolína
BIKE TEAM BŘEZOVÁ
žáci starší 1996-1997 (13-14 let)KOBES Lukáš
VELOCLUB KOLÍN
žákyně starší 1996-1997 (13-14 let)LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
kadeti 1994-1995 (15-16 let)PÁNEK Daniel
AUTOR TEAM STUPNO
kadetky 1994-1995 (15-16 let)PROKEŠOVÁ Lucie
SPORT CLUB PLZEŇ
junioři 1992-1993 (17-18 let)MICHÁLEK Pavel
AUTHOR TEAM STUPNO
ženy 1993 a starší (17 let a starší)HIRMANOVÁ Barbora
DURATEC TEAM
muži A 1991-1981 (19-29 let)GÖTZ Petr
ROTOR BIKE TEAM
muži B 1980-1971 (30-39 let)DOBRÝ Petr
RAMALA
veteráni A 1970-1961 (40-49 let)KOBES Miroslav
VELOCLUB KOLÍN
veteráni B 1960 a starší (50 let a starší)MANDAUS Jiří
ROTOR BIKE TEAM
2009
žáci nejmladší 1999 -2002 (7-10 let)EIBISCH Petr
VELOSPORT DOMAŽLICE
žákyně nejmladší 1999 -2002 (7-10 let)POLÁKOVÁ Karolína
KARLOVY VARY
žáci mladší 1997-1998 (11-12 let)EIBISCH Jan
VELOSPORT DOMAŽLICE
žákyně mladší 1997-1998 (11-12 let)LUKEŠOVÁ Denisa
AUTHOR TEAM STUPNO
žáci starší 1995-1996 (13-14 let)RAJCHART Jan
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně starší 1995-1996 (13-14 let)VLČKOVÁ Veronika
VELOSPORT DOMAŽLICE
kadeti 1993-1994 (15-16 let)PAŠEK Daniel
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB
kadetky 1993-1994 (15-16 let)PROKEŠOVÁ Lucie
SPORT CLUB PLZEŇ
junioři 1991-1992 (17-18 let)KOBES Tomáš
VELOCLUB KOLÍN
ženy 1992 a starší (17 let a starší)HIRMANOVÁ Barbora
DURATEC TEAM
muži A 1990-1980 (19-29 let)BÍLEK Ondřej
ROTOR BIKE
muži B 1979-1970 (30-39 let)KOBES Miroslav
VELOCLUB KOLÍN
veteráni A 1969-1960 (40-49 let)VOJÁČEK Vít
RADOUŠ TEAM STARÝ PLZENEC
veteráni B 1959 a starší (50 let a starší)MANDAUS Jiří
CYKLOSERVEX DURATEC CHOTĚŠOV
2008
žáci nejmladší 1998 -2001 (7-10 let)EIBISCH Jan
VELOSPORT DOMAŽLICE
žákyně nejmladší 1998 -2001 (7-10 let)LUKEŠOVÁ Denisa
CK SPORT BERAN CHRÁST
žáci mladší 1996-1997 (11-12 let)RAJCHART Jan
AUTHOR TEAM STUPNO
žákyně mladší 1996-1997 (11-12 let)VLČKOVÁ Veronika
VELOSPORT DOMAŽLICE
žáci starší 1994-1995 (13-14 let)ŠVEJNOHA Marek
SPORT CLUP PLZEŇ
žákyně starší 1994-1995 (13-14 let)PROKEŠOVÁ Lucie
TJ PRAZDROJ PLZEŇ
kadeti 1992-1993 (15-16 let)KOBES Tomáš
VC PEK SERVIS KOLÍN
kadetky 1992-1993 (15-16 let)THOMAYEROVÁ Jana
SK CHODSKO
junioři 1990-1991 (17-18 let)MUZIKÁŘ Miroslav
AUTHOR TEAM STUPNO
ženy 1991 a starší (17 let a starší)HIRMANOVÁ Barbora
VC PEK SERVIS KOLÍN
muži A 1989-1979 (19-29 let)VELÍŠEK Michal
FACTOR BIKE TEAM
muži B 1978-1969 (30-39 let)JIŘÍČEK Jan
TEAM BIKE BŘEZOVÁ
veteráni A 1968 a starší (40 let a starší)KADLEC Jan
BASECAMP PLZEŇ
2007
žáci nejmladší 1997 -2000 (7-10 let)SVOBODA Tomáš
SKC PEČKY
žákyně nejmladší 1997 -2000 (7-10 let)BEBEROVÁ Pavlína
SK CHODSKO
žáci mladší 1995-1996 (11-12 let)ŠELLER Luděk
SK CHODSKO
žákyně mladší 1995-1996 (11-12 let)VALIŠOVÁ Tereza
MAXIDEK
žáci starší 1993-1994 (13-14 let)KOTAS Jaroslav
SK KAZNĚJOV
žákyně starší 1993-1994 (13-14 let)PÁNKOVÁ Kristýna
HEPOS PLZEŇ
kadeti 1991-1992 (15-16 let)RAJCHART Josef
SCANIA APECHE TEAM KOLÍN
kadetky 1991-1992 (15-16 let)PÁNKOVÁ Linda
MTB HEPOS PLZEŇ
junioři 1989-1990 (17-18 let)CINK Ondřej
TRIATLON SPORT STUPNO
ženy 1990 a starší (17 let a starší)HIRMANOVÁ Barbora
VC PEK SERVIS KOLÍN
muži A 1988-1978 (19-29 let)VELÍŠEK Michal
BEESPEE.CZ
muži B 1977-1968 (30-39 let)BRETŠNAJDR Jiří
TRIATHLON SPORT STUPNO
veteráni A 1967 a starší (40 let a starší)DAVID Ivan
CYKLODRAK STŘÍBRO
CHODOVAR CUP
2006
2005
žáci mladší 1993-1994 (11-12 let)NOVÁK Michal
SLAVIA KARLOVY VARY
žákyně mladší 1993-1994 (11-12 let)LUKEŠOVÁ Denisa
CK SPORT BERAN CHRÁST
žáci starší 1991-1992 (13-14 let)KADLEC Tomáš
BASECAMP PLZEŇ
žákyně starší 1991-1992 (13-14 let)NOVÁKOVÁ Petra
SLAVIA KARLOVY VARY
kadeti 1989-1990 (15-16 let)JANDA Aleš
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB II
kadetky 1989-1990 (15-16 let)ŠMÍDOVÁ Zuzana
SKI KLUB POLICIE PLZEŇ
junioři 1987-1988 (17-18 let)LAYER Radek
PROFI SPORT FRM CHEB
ženy 1988 let a starší (17 let a starší)ČADOVÁ Magdalena
CK SPORT BERAN
muži A 1976-1986 (19-29 let)SVOBODA Petr
TJ JISKRA AŠ AŠŠTÍ BAJKEŘI
muži B 1966-1975 (30-39 let)KOZÁK Tomáš
MTB HEPOS PLZEŇ
veteráni 1965 let a starší (40 let a starší)SMAZAL Václav
CYKLOSERVEX CHOTĚŠOV
2004
2003
žáci mladší 1991-1992 (11-12 let)VAKOČ Michael
M.K.V SPORT
žákyně mladší 1991-1992 (11-12 let)PROKEŠOVÁ Lucie
SKI KLUB POLICIE PLZEŇ
žáci starší 1989-1990 (13-14 let)DVOŘÁČEK Daniel
M.K.V SPORT
žákyně starší 1989-1990 (13-14 let)ČIPEROVÁ Jana
CK SPORT BERAN CHRÁST
kadeti 1987-1988 (15-16 let)PEŠEK Tomáš
MTB HEPOS PLZEŇ
kadetky 1987-1988 (15-16 let)LORENZOVÁ Markéta
TJ KLÍNOVEC
junioři 1985-1986 (17-18 let)REZEK Martin
CYKLODRAK STŘÍBRO
juniorky 1985-1986 (17-18 let)HIRMANOVÁ Barbora
BIKESPORT PLZEŇ
muži s licencí 1964-1984 (19-39 let)KOTAL Jan
RAVO RACING TEAM
muži příchozí1964-1984 (19-39 let)HRDINA Dušan
BOLEŠINY
ženy 1984 let a starší (19 let a starší)SPĚŠNÁ Radka
BIKESPORT PLZEŇ
veteráni 1963 let a starší (40 let a starší)SMAZAL Václav
CYKLOSERVEX CHOTĚŠOV
2002
žáci mladší 1990-1991 (11-12 let)KADLEC Tomáš
BASE CAMP
žákyně mladší 1990-1991 (11-12 let)PROKEŠOVÁ Lucie
SKI KLUB POLICIE PLZEŇ
žáci starší 1988-1989 (13-14 let)BENEŠ Jan
ÚJEZDEC
žákyně starší 1988-1989 (13-14 let)LABÁKOVÁ Dagmar
MKV SPORT PRAHA
kadeti 1986-1987 (15-16 let)MACH Marek
VM KOVO KDYNĚ
kadetky 1986-1987 (15-16 let)MRÁZOVÁ Hana
LK ŠKODA PLZEŇ
junioři 1984-1985 (17-18 let)ŠINDELÁŘ Petr
BIKESPORT PLZEŇ
juniorky 1984-1985 (17-18 let)JANDOVÁ Štěpánka
SKI KLUB PLZEŇ
muži s licencí 1963-1983 (19-39 let)KOTAL Jan
RAVO RACING TEAM
muži příchozí 1963-1983 (19-39 let)TYR Jaroslav
ŠŤÁHLAVY
ženy 1983 let a starší (19 let a starší)ŠNEBERKOVÁ Lucie
CK SPORT BERAN CHRÁST
veteráni 1962 let a starší (40 let a starší)SMAZAL Václav
CYKLOSERVEX CHOTĚŠOV
2001